ADALET OTOMOTİV - Otocenter
ADALET OTOMOTİV

ADALET OTOMOTİV

  • 100.yıl mah. gal.sit. K blok No:5 Bağcılar Bağcılar İstanbul
  • 0212-673-4151 - www.adaletoto.com.tr
Adalet Otomotiv adıyla 1991 yılında resmen kurulan firmamız halen OtoCenter’da faaliyet sürdürmektedir. Kuruluşumuz resmi olarak tamamlanmadan önce firma ismi seçilirken ayrı bir hassasiyet gösterildi. Ticari faaliyetlerden öncelikli olarak ismimizle, firmamızın misyonu ve vizyonu konusunda önemli ipuçları vermeyi planladık. 

Bu sebeple de ADALET kelimesinin hayat felsefemizi mutlak şekilde açıklayacağını düşündük. Söylenmesi kolay, uygulaması dik bir duruş gerektiren bu kelime; hele bir de söz konusu ticaretse iyice işlevselliğini yitiriyor.  Serbest piyasanın zalim kurallarını çiğnemek pahasına bile olsa  adaletin terazisini hep dengede tutmayı ilke edindik. 

İlkelerimizin lafta kalmayıp hayatımıza ve ticaretimize yansıdığının ispatı olan binlerce dostumuz ve müşterimizin desteği sayesinde   
sonsuz inançla ve tüm özgüvenimizle yolumuza devam ediyoruz. 

ADALET Otomotiv’in bu noktaya gelmesinde ve çizgimizden sapmadan ticaret yapmamızda, ilkeli duruşunu ve geniş ufuklu hayat görüşünü bizlere aşılayan esas usta ve hocamız, bu piyasanın duayeni Şemsettin ŞAHİN'dir. Büyük bir gurur ve şükranla sevgili babamızı rahmetle anıyoruz. 

Firmamızın iyi bir noktaya taşınmasında bizimle direk alışveriş yapan dostların yanında, satılan aracın üretimi aşamasında hakkını alarak ya da alamayarak alınteri döken işçiden, müşteriyi kapımıza getiren taksici ya da minibüsçüye varana kadar dolaylı olarak katkı sağlayan herkesin az yada çok bir payı olduğuna daima inandık. 
Bu inançla mümkün olan en kusursuz ve en adaletli şekilde ticaretimizi sürdürmeye 
gayret gösterdik. 
Kesinlikle şuna inanıyoruz; var olduğumuz sürece adaletimizin terazisi şaşmayacaktır. 
Takdirini esirgemeyen siz sevgili dostlarımıza saygılar sunuyoruz. 

ADALET OTOMOTİV 
close-icon-small list facebookCreated with Sketch. footer-eft footer-google-play instagramCreated with Sketch. close-icon